Як підключити інтернет з телефону на ноутбук по Wi-Fi

2024-03-23 22:19
108
Ця стаття на мовах: UA / RU

t.me


Стаття у розділах:

Десктопні ОС Мобільні ОС

Для поширення інтернету з вашого телефону на ноутбук, вам знадобиться скористатися функцією, що називається "особистий хотспот" (також відомий як "мобільний хотспот" або "підключення через точку доступу"). Ось як це зробити на різних операційних системах:

На Android:

Відкрийте налаштування. Це можна зробити, проведучи пальцем вниз по екрану і натиснувши на значок шестерні або через іконку на робочому столі.

Виберіть "Мережі та Інтернет" або подібний пункт меню, який відповідає за підключення.

Знайдіть і виберіть "Персональний хотспот". Зазвичай він знаходиться в розділі "Безпека і мережі" або "Мережі мобільних операторів".

Увімкніть "Персональний хотспот". Вам може знадобитися ввести налаштування, такі як пароль і ім'я мережі, а також вибрати, на якій частоті роздавати Інтернет: 2,4 або 5 ГГц.

Налаштуйте доступ до Інтернету на ноутбуці. Увімкніть Wi-Fi на ноутбуці та знайдіть ім'я мережі, яке ви вказали на телефоні. Введіть пароль, якщо він був встановлений, і підключіться.

На iOS (iPhone):

Відкрийте налаштування. Це можна зробити, натиснувши на значок "Налаштування" на головному екрані.

Виберіть "Мобільний Інтернет" або "Персональний хотспот". Залежно від версії iOS, можуть бути невеликі відмінності у назві.

Увімкніть "Персональний хотспот". Ви також можете налаштувати пароль і ім'я мережі.

Налаштуйте доступ до Інтернету на ноутбуці. Увімкніть Wi-Fi на ноутбуці та знайдіть ім'я мережі, яке ви вказали на iPhone. Введіть пароль, якщо він був встановлений, і підключіться.

Після виконання цих кроків, ваш ноутбук повинен підключитися до Інтернету через ваш телефон. Зверніть увагу, що використання мобільного хотспота може споживати ваш трафік даних, тому переконайтеся, що ваш тарифний план надає достатньо трафіку для такого використання.


Сподобалась стаття? Подякуйте автору