LTS та Latest версії операційної системи

2024-04-25 19:46
55
Ця стаття на мовах: UA / RU

t.me


Стаття у розділах:

Десктопні ОС Загальна інформація

Звичайні випуски програмного забезпечення і випуски з довгостроковою підтримкою (LTS) відрізняються не лише термінами підтримки, але і стратегіями розробки, фокусом на стабільності та нововведеннями.

Термін підтримки:

  • LTS: Випуски LTS розробляються з урахуванням потреб користувачів, які шукають стабільність та тривалу підтримку. Ці випуски зазвичай мають тривалість підтримки від трьох до п'яти років або навіть більше. Протягом цього часу розробники забезпечують користувачів оновленнями безпеки та виправленнями помилок, що забезпечує безпеку та стабільність системи протягом тривалого періоду.
  • Звичайний випуск: Навпаки, звичайні випуски частіше виходять і мають коротший термін підтримки, який може становити лише декілька місяців. Наприклад, випуск може отримувати оновлення безпеки та виправлення помилок лише протягом дев'яти місяців. Після цього періоду користувачам рекомендується перейти на новішу версію.

Стабільність і нововведення:

  • LTS: Через свою призначену для тривалого використання природу, випуски LTS зазвичай більш стабільні і мають менше нововведень порівняно з звичайними випусками. Це означає, що вони пройшли більше тестувань та випробувань, щоб забезпечити безпеку та надійність.
  • Звичайний випуск: Звичайні випуски частіше включають в себе нові функції, покращення та оновлення, оскільки вони призначені для задоволення потреб користувачів, які шукають останні нововведення і можуть бути готові прийняти деякий ризик, пов'язаний з використанням нещодавно випущених функцій.

Отже, вибір між LTS і звичайним випуском залежить від ваших конкретних потреб. Якщо вам важлива стабільність і тривала підтримка, то LTS може бути кращим вибором. Але якщо ви бажаєте отримати останні нововведення та готові до оновлень через короткий період часу, звичайний випуск може бути більш підходящим.


Сподобалась стаття? Подякуйте автору