Простий спосіб встановлення Windows 11 без інтернету та облікової Microsoft

2024-03-09 21:15
950
Ця стаття на мовах: UA / RU

t.me


Стаття у розділах:

Термінал Десктопні ОС

Нові версії Windows 11 вимагають обов'язкового підключення до Інтернету під час установки та ускладнюють використання локального облікового запису замість облікового запису Microsoft. Проте існують способи обійти ці обмеження.

У цій інструкції докладно описано, як виконати чисту установку Windows 11 без доступу до Інтернету та використовувати при цьому локальний обліковий запис. Також розглядаються способи використання локального облікового запису при наявності підключення до Інтернету.

Як встановити Windows 11 без доступу до Інтернету та без облікового запису Microsoft:

  • Розпочніть установку Windows 11 згідно з інструкцією з встановлення з флешки. Якщо ви підключені до Інтернету через кабельне з'єднання (не Wi-Fi і не потрібна аутентифікація), відключіть кабель перед початком установки. Продовжуйте установку до першої перезавантаження та з'явлення вікна базового налаштування системи.
  • На екрані "Давайте підключимо вас до мережі" не підключайтеся до Інтернету (при кабельному підключенні заздалегідь відключіть кабель). Натисніть комбінацію клавіш Shift+F10 (на деяких ноутбуках - Shift+Fn+F10), щоб відкрити командний рядок. Shift+F10 також можна використовувати на першому екрані налаштувань, якщо впевнені, що Інтернет вимкнений.
  • У командному рядку введіть команду:

oobe\bypassnro

та натисніть Enter. Це вимкне вимогу підключення до Інтернету під час установки.

  • Після перезавантаження комп'ютера ви знову повернетесь до екрану початкового налаштування Windows 11. Дійшовши до екрана з пропозицією підключитися до мережі, оберіть "У мене немає Інтернету".
  • Натисніть "Продовжити обмежену установку".
  • Продовжуйте установку, створюючи локальний обліковий запис замість облікового запису Microsoft.

Після завершення установки у вас буде повністю функціональна Windows 11 з локальним обліковим записом. Тепер ви можете підключитися до Інтернету для завантаження оновлень, драйверів та інших необхідних операцій.


Сподобалась стаття? Подякуйте автору