Windows 11 планує прибрати з системи 6 популярних функцій

2024-04-20 00:44
47
Ця стаття на мовах: UA / RU

t.me


Стаття у розділах:

Десктопні ОС Загальна інформація

У контексті загальної тенденції технологічної індустрії відмовлятися від 32-бітних додатків, Microsoft офіційно припинить підтримку таких застосунків у Windows 11.

Нижче перераховано деякі з функцій, які будуть видалені або замінені у майбутніх оновленнях:

Додаток Steps Recorder: Цей інструмент, який дозволяв записувати дії на комп’ютері, також буде видалений.

- Розпізнавання мови Windows: Поступово ця функція буде замінена на більш сучасний інструмент, Voice Access, який був представлений у 2022 році.

- WordPad: Видалення цього текстового редактора, який служив проміжною ланкою між Блокнотом та Microsoft Word, можливо, є однією з найбільших втрат.

- Windows Mixed Reality: Попри попередні амбіції Microsoft щодо змішаної реальності, оновлення 24H2 призведе до видалення цієї технології. Проте, існуючі гарнітури все ще зможуть використовуватися через Steam.

- Підсистема Windows для Android: Попри великі сподівання на момент запуску, ця платформа буде повністю видалена наступного року, звужуючи можливості доступу до Android-додатків у Windows.

Хоча втрата цих функцій може бути розчаруванням для багатьох користувачів, оновлення обіцяє багато нововведень і вдосконалень, зокрема впровадження інтелектуальних інструментів, які можуть значно підвищити продуктивність і зручність використання системи.


Сподобалась стаття? Подякуйте автору