Встановлення Wordpress не в кореневу теку

2024-03-18 20:23
84
Ця стаття на мовах: UA / RU

t.me


Стаття у розділах:

Вебадміністрування

Встановлення WordPress не в кореневу теку вашого сервера може бути корисним, якщо ви плануєте мати кілька веб-сайтів на одному сервері або просто хочете зберігати вашу структуру каталогів більш організованою. Ось кілька кроків для встановлення WordPress не в кореневу теку:

Створіть нову теку: Спочатку створіть нову теку в межах вашого веб-сервера. Наприклад, якщо ваш веб-сервер використовує Apache, ви можете створити нову теку у папці htdocs.

Перемістіть файли WordPress: Після того як ви створили нову теку, перемістіть всі файли і теки WordPress у цю нову теку.

Налаштування бази даних: Переконайтеся, що ви створили базу даних для вашого нового сайту, як це було описано в попередніх кроках.

Налаштування файлів конфігурації: Перейдіть у теку WordPress, яку ви створили, та відредагуйте файл wp-config.php згідно зі своєю базою даних, як це було описано раніше.

Запустіть установку: Тепер, коли ваші файли та конфігурація готові, відкрийте браузер і перейдіть за адресою вашого сайту, щоб запустити установку WordPress. Ви можете ввести адресу відповідно до вашого нового шляху (наприклад, http://yourdomain.com/newfolder).

Продовжте установку: Слідуйте інструкціям установки, які ви бачите на екрані, та введіть необхідну інформацію про ваш сайт та базу даних.

Після налаштування, скопіюйте файл index.php з теки WordPress в кореневу теку (з теки WordPress файл не видаляти). В скопійованому файлі замініть в останній строчці

 require __DIR__ . '/wp-blog-header.php'; 

на шлях з урахуванням назви теки де знаходяться файли wordpress, наприклад

 require __DIR__ . '/wordpress/wp-blog-header.php'; 

Після цього переходимо по старому шляху адмінки (на прикладі цього сайту https://your-site/wordpress/wp-login)

В налаштуваннях 

  • Адреса WordPress (URL) залишаємо не змінним
  • Адреса сайту (URL) прибираємо папку /wordpress (або як у вас називається)

Після цього сайт і пости стане доступним за адресою https://your-site/ , а адмінка буде доступна за адресою https://your-site/wordpress/wp-login

Це загальні кроки для встановлення WordPress не в кореневу теку. Пам'ятайте, що після встановлення ви також можете змінити URL-адрес сайту та перенаправлення, якщо потрібно, через налаштування WordPress і вашого веб-сервера.


Сподобалась стаття? Подякуйте автору