Альтернативи Microsoft Office у 2024 році

2024-04-24 20:30
99
Ця стаття на мовах: UA / RU

t.me


Стаття у розділах:

Програмне забезпечення Загальна інформація

Зміст

Microsoft Office Online

Microsoft Office Online - це онлайн-версія офісного пакета Microsoft Office, який включає Word, Excel, PowerPoint та інші програми. На відміну від традиційного програмного забезпечення Microsoft Office, Office Online доступний в Інтернеті через браузер. Це забезпечує зручність роботи з документами безпосередньо в хмарі, що робить їх доступними з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Офісні програми онлайн підтримують багато функцій, які зазвичай доступні в звичайних версіях. Доступ до Office Online безкоштовний, що робить його зручним і доступним інструментом для багатьох користувачів.

Посилання:

Операційна система: через браузер.

Google Документи, Таблиці та Презентації

Google Документи, Таблиці та Презентації - це безкоштовні онлайн-інструменти для роботи з документами, електронними таблицями та презентаціями від Google. Вони дозволяють користувачам створювати, редагувати та спільно використовувати файли в реальному часі через Інтернет. Завдяки можливості доступу до документів з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету, Google Документи, Таблиці та Презентації надають зручний і ефективний спосіб спільної роботи. Ці інструменти також підтримують імпорт і експорт файлів в різних форматах, таких як .docx, .xlsx та .pptx, що робить їх сумісними з файлами, створеними в Microsoft Office.

Посилання:

Операційна система: через браузер, iOS, Android.

Apple iWork

Apple iWork - це пакет офісних додатків, розроблений компанією Apple, який включає Pages (для обробки текстових документів), Numbers (для роботи з електронними таблицями) і Keynote (для створення презентацій). iWork доступний для пристроїв Apple, таких як Mac, iPhone та iPad. Ці програми мають зручний інтерфейс і потужний функціонал, дозволяючи користувачам створювати професійно виглядають документи, таблиці та презентації. Також iWork підтримує можливість спільної роботи, що робить його привабливим вибором для користувачів Apple, особливо в екосистемі цієї компанії.

Посилання: Apple iWork

Операційна система: через браузер, iOS, Android.

LibreOffice

LibreOffice - це безкоштовний офісний пакет, який містить програми для обробки тексту (Writer), електронних таблиць (Calc), презентацій (Impress), малювання (Draw), баз даних (Base) та інших операцій. Він надає користувачам зручний і функціональний інструмент для створення та редагування документів, презентацій, таблиць та інших типів файлів. LibreOffice є безкоштовним, вільним від власності програмним забезпеченням, що робить його доступним для всіх. Він є хорошою альтернативою Microsoft Office, забезпечуючи багато з тих же функцій, але з меншою вартістю.

Посилання: LibreOffice

Операційна система: Windows, Linux, macOS, Android, iOS.

OnlyOffice


ONLYOFFICE - це сучасний офісний пакет з відкритим вихідним кодом, який пропонує повний набір офісних додатків для створення, редагування та спільної роботи з документами, електронними таблицями та презентаціями. Пакет включає текстовий редактор (ONLYOFFICE Docs), електронні таблиці (ONLYOFFICE Sheets) та презентаційний додаток (ONLYOFFICE Presentations). ONLYOFFICE також надає інструменти для керування проектами, управління документами та організації комунікацій. Благодаря можливості самостійної установки на власному сервері, ONLYOFFICE забезпечує високий рівень безпеки і контролю за даними, що робить його привабливим вибором для організацій будь-якого розміру.

Посилання: OnlyOffice

Операційна система: Windows, Linux, macOS, Android, iOS.

WPS Office

WPS Office - це офісний пакет, що включає програми для обробки тексту (Writer), електронних таблиць (Spreadsheets) і презентацій (Presentation). Він надає широкий спектр функцій для роботи з документами, аналогічно до Microsoft Office, проте він доступний абсолютно безкоштовно. WPS Office працює на багатьох платформах, включаючи Windows, Linux, Android та iOS, що робить його дуже універсальним і зручним для користувачів різних пристроїв. Функціонал, який пропонує WPS Office, забезпечує редагування документів, вставку зображень, формул, діаграм та інше, що дозволяє вам працювати з документами ефективно та професійно.

Посилання: WPS Office

Операційна система: веб, Windows, macOS, Linux, Android, iOS.


Сподобалась стаття? Подякуйте автору